logotyp

Historie firmy

časová osa

1947 na hradě Solms založena výzkumná laboratoř

BAG Health Care GmbH je renomovaná rodinná společnost založená roku 1947 Gothardem Sachsenbergem. Začínala jako výzkumná na hradě Solms v Hessenském městě Lich. V roce 1965 rozšiřuje Klaus Sachsenberk, později spolu s Margarethou Sachsenberk, rozšiřuje působnost laboratoře a začíná produkovat diagnostika a farmaceutické přípravky..

 

od 1968, moderní biotechnologie
Spolu se zrychleným rozvojem vědecké činnosti především imunnofluorescence a biotechnologií začíná společnost dodávat připravená média a později i vlastní séra pro typizace krevních skupin a HLA typizace. V roce 1996 začíná BAG s produkcí vlastních diagnostik založených na PCR.

rozvoj

Nové výrobní a výzkumné prostory jsou zakládány jak v Lichu tak v Fernwaldu. Firma navazuje úzkou spolupráci s Americkou firmou Steritec Group (Denver/Colorado) a společně se věnují rozvíjejícímu se trhu s indikátory sterilizace. Jméno společnosti se mění z „Biologische Arbeitsgemeinschaft“ na „BAG-BiologischeAnalysensystemGmbH“ v roce 1993.

 

2006 nárůst kapacity výroby na objednávku

V letech 2004 – 2006 byly rozšířeny stávající čisté prostory pro sterilní plnění a lyofylizování až na současných 1000 m2 špičkových moderních produkčních a laboratorních prostor. To umožňuje společnosti uspokojovat trvající nárůst zájmu zákazníků o zakázkovou přípravu farmaceutických produktů .

 

2007 nový start jako globální hráč

V současnosti jsou aktivity společnosti celosvětové. Spolu s nástupem nové generace vedení reprezentované Dr. Nicolasem Sachsenbergem přijímá společnost 1. 7. 2007 nové jméno BAG Health Care jako obraz současného i budoucího rozvoje jak ve smyslu geografickém tak i produktovém.

Partnerské odkazy: Bome.cz - pomůcky pro stomatologii,amalgam,výroba rtuti,chemikálie pro průmysl,pomůcky pro kadeřnictví a kosmetické salony

Vytvořeno © 2007/14 ALS Euro s.r.o. tvorba www pro zdravotnictví Spolupráce: Webdesign